Kolejny poszukiwany nie uniknie kary - Wiadomości - KPP w Nakle nad Notecią

Wiadomości

Kolejny poszukiwany nie uniknie kary

Data publikacji 12.04.2021

Kolejną osobę, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości namierzyli policjanci w powiecie nakielskim. 61-latek został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie szubińskiej gminy i już trafił do więziennej celi, gdzie spędzi prawie 100 dni.

Szubiński sąd polecił policjantom z miejscowego komisariatu ustalić miejsce pobytu i zatrzymać 61-latka, który miał do odbycia karę za przestępstwo z przeszłości. Mundurowi zarejestrowali personalia mężczyzny w policyjnej bazie i wszczęli za nim poszukiwania. Te zakończyły się już po kilku dniach. W miniony czwartek (8.04.21) w godzinach wieczornych funkcjonariusze zapukali pod ustalony adres w jednej z wsi na terenie gminy.

Sprawdzenie personaliów zastanego tam mężczyzny szybko potwierdziło fakt prowadzonych za nim poszukiwań. 61-latek został zatrzymany, a z racji tego,  że był nietrzeźwy trafił do celi policyjnego aresztu. Po nocy tam spędzonej mundurowi doprowadzili go do zakładu karnego, w którym spędzi blisko 100 dni za kradzież, którą miał na sumieniu.