Wiadomości

Poszukiwany kilkunastoma listami gończymi namierzony w okolicach Koszalina

Data publikacji 20.10.2021

Kryminalni z Nakła zatrzymali wczoraj w podkoszalińskiej wsi 32-latka, który od ponad 2,5 roku ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna miał aż 18 czynnych podstaw poszukiwań, w tym kilkanaście listów gończych.

Poszukiwania 32-latka, zameldowanego na terenie gminy Mrocza, prowadzone były od początku 2019 roku. Mężczyzna miał na swoim koncie szereg oszustw popełnionych na terenie całego kraju. Poszukiwany był na podstawie aż 18 różnych decyzji podjętych w jego sprawie przez różne sądy i prokuratury. Przeważającą większość z nich stanowiły listy gończe.

Na trop 32-latka wpadł nakielski kryminalny. Jego zaangażowanie opłaciło się i wczoraj (19.10.21) mundurowi pojechali sprawdzić miejsce, gdzie mężczyzna miał się ukrywać. Ponieważ trop prowadził do jednej z wsi w okolicach Koszalina, działania z nakielskimi mundurowymi podjęli funkcjonariusze z Posterunku Policji w Sianowie. Zastany na terenie posesji 32-latek nie krył zdziwienia, gdyż z pewnością nie spodziewał się wizyty policjantów.    

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do nakielskiej komendy, skąd trafił do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 6 lat.
 

Powrót na górę strony