Wiadomości

Mieszkaniec Szubina aresztowany za pobicie i groźby

Policjanci z komisariatu w Szubinie ustalili personalia podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu mieszkańca miasta i groźby. 45-latek już usłyszał zarzuty, a po analizie materiałów zgromadzonych przez śledczych, sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

Informację o tym, że mieszkaniec Szubina prawdopodobnie został pobity, policjanci z miejscowego komisariatu otrzymali kilka dni temu. Okoliczności zdarzenia były niejasne i dopiero po kilku dniach wytężonej pracy śledczy ustalili jego szczegóły. Okazało się, że do powstania obrażeń u mężczyzny przyczynił się mieszkaniec miasta, który wtargnął do pomieszczenia, gdzie ten przebywał i zaczął go bez powodu bić. Po całym zajściu pokrzywdzony został znaleziony na terenie miasta, a wezwane na miejsce służby medyczne przetransportowały go do szpitala.

Śledczy szybko wytypowali podejrzanego 45-latka i kilka dni po zdarzeniu zatrzymali go na terenie miasta. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał on zarzuty spowodowania naruszenia czynności narządu ciała pokrzywdzonego, a także gróźb.  Materiały zgromadzone przez kryminalnych trafiły do oceny sądu, który zdecydował o aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące.

Mieszkańcowi Szubina grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony