Wiadomości

Wprowadzenie Pierwszego Zastępcy Komendanta w nakielskiej jednostce Policji

Data publikacji 25.08.2022

Z dniem dzisiejszym (25.08) na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią powołany został kom. Jan Poźniak, dotychczas pełniący obowiązki na tym stanowisku. Wprowadzenia Pana Komendanta dokonał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski.

Dzisiaj (25.08.22) w nakielskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią. Nowego Komendanta wprowadził insp. Artur Malinowski Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy. W uroczystości udział wzięli samorządowcy, Prokurator Rejonowy z Nakła oraz kadra kierownicza nakielskiej jednostki.  

Nowo powołany Zastępca Komendanta kom. Jan Poźniak wstąpił do Policji w roku 2000. Praktycznie całą służbę związany jest z pionem prewencji. Karierę zawodową rozpoczynał w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, a od 2011 roku służy na rzecz mieszkańców powiatu nakielskiego. Pracę w Nakle rozpoczął na stanowisku specjalisty referatu ruchu drogowego, następnie został kierownikiem tej komórki organizacyjnej. Dzięki zaangażowaniu w wykonywanie obowiązków służbowych, w roku 2015 kom. Poźniak został mianowany Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego, skąd po dwóch latach awansował do Komisariatu Policji w Mroczy na stanowisko Komendanta.

Do komendy w Nakle kom. Poźniak wrócił na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego, a w marcu 2022 roku powierzono mu obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego, na które to stanowisko dzisiaj (25.08.22) został powołany.    

 

  • komendanci stoją w świetlicy podczas zbiórki
    #1
  • przełożony powołuje komendanta na stanowisko
    #2
  • kadra jednostki uczestnicząca w uroczystej zbiórkce
    #4
Powrót na górę strony