Wiadomości

Policjanci zachęcali uczniów Technikum Mundurowego do wstąpienia do służby

Asp. Krystian Fojutowski z szubińskiego komisariatu i oficer prasowy nakielskiej jednostki Policji, podczas spotkania z uczniami Technikum Mundurowego w Kołaczkowie, zachęcali do wstąpienia do służby. Prelegenci omówili profil kandydata i etapy postępowania kwalifikacyjnego.

W ramach promocji zawodu policjanta, funkcjonariusze nakielskiej komendy powiatowej podejmują różne inicjatywy, między innymi spotykają się z uczniami klas i szkół mundurowych.

Wczoraj (9.03.23) p.o. kierownika Rewiru Dzielnicowych z Szubina, asp. Krystian Fojutowski oraz kom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy nakielskiej Policji zachęcali do wstąpienia do służby uczniów Technikum Mundurowego z Kołaczkowa.

Prelegenci przedstawili profil kandydata, wskazali, jakie dokumenty należy złożyć, by rozpocząć procedurę kwalifikacyjną, a także omówili poszczególne jej etapy.

Nabór do służby w Policji trwa. O szczegóły można się zwracać do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, tel. 47 752 92 06. Warto też zapoznać się z informacjami opublikowanymi na stronie internetowej  http://bip.bydgoszcz.kwp.policja.gov.pl/KWB/rekrutacja-do-sluzby-w.

Powrót na górę strony