Wiadomości

Jeśli chcesz wstąpić do Policji, przyjdź na spotkanie do urzędu pracy

Policjanci nakielskiej komendy zapraszają do wstąpienia w szeregi Policji. To praca dająca możliwość zawodowego rozwoju. Przeznaczona dla osób, które chcą robić w życiu coś pożytecznego, mieć stałe i stabilne zatrudnienie. Osoby zainteresowane służbą w naszej formacji zapraszamy na spotkania, które odbędą się w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Nakle nad Notecią oraz Filii w Szubinie.

Jeśli chcesz robić w życiu coś wyjątkowego, chcesz uczestniczyć w zwalczaniu wszelkich mechanizmów przestępczych, ale jeszcze nie wiesz w jakiej komórce chciałbyś pracować, zapraszamy Cię do poznania policyjnego rzemiosła. Szerokie spectrum policyjnych działań z pewnością sprawi, że każdy znajdzie coś zgodnego ze swoimi zainteresowaniami oraz wykształceniem. Formacja proponuje stabilne zatrudnienie.

Więcej dowiesz się przychodząc na spotkania, które zorganizowane zostaną w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Nakle nad Notecią  przy ulicy Dąbrowskiego 46 oraz Filii w Szubinie przy ulicy Sportowej 7. Spotkania przeprowadzone zostaną przez nakielskich policjantów oraz podinsp. Marcina Zmudzinskiego z Zespołu ds. Doboru i Rezerwy Kadrowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Spotkania odbędą się według następującego harmonogramu:

- 29.03.2023 r. godz. 9:00 - Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

- 4.04.2023 r. godz. 10:00 - Fila w Szubinie.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach.

 

 

Powrót na górę strony