Wiadomości

Policjanci z Nakła zorganizowali „drzwi otwarte”

Data publikacji 30.01.2024

Mundurowi nakielskiej komendy powiatowej zorganizowali wczoraj „drzwi otwarte”, podczas których osoby zainteresowane służbą w Policji, uzyskać mogły szczegółowe informacje w sprawie wymogów stawianych kandydatom i postępowania kwalifikacyjnego.

Wczoraj (29.01.24) w nakielskiej komendzie powiatowej zorganizowano przedsięwzięcie, podczas którego osoby zainteresowane wstąpieniem w mundurowe szeregi uzyskały wiele informacji na temat prowadzonego doboru do służby.

Kandydaci na policjantów dowiedzieli się, jakie wymagania muszą spełnić, by założyć mundur, jakie dokumenty winny złożyć i jak wyglądają poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego.

Zainteresowani mieli też okazję usłyszeć wiele informacji na temat funkcjonowania nakielskiej jednostki Policji i pracy poszczególnych komórek oraz wydziałów.  

Szczegółowe informacje na temat możliwości pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią można uzyskać w Zespole Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 47 75 29 206. Warto zapoznać się również z publikacjami na stronie internetowej: Wstąp do Policji oraz filmem https://www.youtube.com/watch?v=Fs6bpyJ1fdM

 

  • Policjanci z Nakła zorganizowali „drzwi otwarte”
  • Policjanci z Nakła zorganizowali „drzwi otwarte”
  • Policjanci z Nakła zorganizowali „drzwi otwarte”
Powrót na górę strony