Wiadomości

Śmiertelne potrącenie pieszej

Nakielscy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku do jakiego doszło wczoraj (07.02.24) w Paterku. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła 63-letnia mieszkanka gminy Kcynia.

Wczoraj (07.02.24) ok. 17.40 w Paterku, na ul. Kcyńskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszej i auta osobowego.   

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 63-letnia mieszkanka gminy Kcynia, idąc jezdnią, została potrącona przez pojazd marki Ford Focus. Piesza na skutek doznanych obrażeń zmarła. Kierująca fordem, 33-letni mieszkanka kcyńskiej gminy, nie doznała obrażeń ciała. Kobieta był trzeźwa.

Postępowanie w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą, pod nadzorem prokuratury, policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego.

Nakielska policja apeluje, abyśmy, poruszając się po drogach, pamiętali o tym, by być widocznym dla innych. Jednocześnie przypomina, że pieszy poruszający się po drodze, po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym ma obowiązek używać elementów odblaskowych w taki sposób, aby być zauważalnym dla innych uczestników ruchu drogowego.

 

Powrót na górę strony