Wiadomości

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w nakielskiej Policji

Data publikacji 20.03.2024

W miniony poniedziałek w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią i podległych komisariatach odbyły się uroczyste zbiórki związane z powołaniami na stanowiska kierownicze. Rozkazy personalne wręczył Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią kom. Jan Poźniak.

W miniony poniedziałek (18.03.24) w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią i komisariatach na terenie powiatu nakielskiego, przeprowadzono uroczyste zbiórki, podczas których Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią, kom. Jan Poźniak, wręczył funkcjonariuszom rozkazy personalne o mianowaniu i powołaniu na stanowiska kierownicze.

Komendantem Komisariatu Policji w Kcyni powołano kom. Roberta Handzlika. Stanowisko zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Szubinie objęła asp. Joanna Płocharczyk-Rybak, natomiast zastępcą naczelnika Wydziału  Prewencji i Ruchu Drogowego nakielskiej komendy powiatowej mianowano kom. Justynę Andrzejewską.

Obejmujący stanowiska zapewnili, że dołożą wszelkich starań, by poczucie bezpieczeństwa mieszkańców pozostawało na wysokim poziomie, podobnie jak współpraca z lokalnym samorządem.

 

  • uroczysta zbiórka w Kcyni
  • uroczysta zbiórka w Szubinie
  • uroczysta zbiórka w Nakle
Powrót na górę strony