Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Pogadanka na temat bezpiecznego korzystania z Internetu
O tym jak bezpiecznie korzystać z Internetu opowiadał dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Mroczy dzielnicowy st. sierż. Krystian Napierała. Policjant przestrzegał też przed niebezpieczeństwami jakie mogą w „sieci” czyhać na najmłodszych.
-
Odblaskowe kamizelki dla dzieci w szkole w Mroczy
Mrotecka Szkoła Podstawowa otrzymała od policjantów kamizelki odblaskowe, które wykorzystywane będą przez uczniów podczas pieszych wycieczek. W ten sposób mroteccy policjanci dbają o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu.
-
Ćwiczenia ewakuacyjne w nakielskiej komendzie
Dzisiaj (18.11.14r.) na terenie Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyły się ćwiczenia ewakuacyjne w przypadku wybuchu pożaru w jednym z budynków jednostki. Akcję gaśniczą i ratunkową przeprowadzili nakielscy strażacy.
-
Pożyteczna lekcja dla przedszkolaków
Mundurowi z nakielskiej „drogówki” wspólnie z policjantką zajmującą się nieletnimi złożyli wizytę przedszkolakom z Przedszkola nr 3 w Nakle. Policjanci opowiadali dzieciom o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i nie tylko.
-
Święto służby cywilnej w nakielskiej komendzie
Wczoraj (17.11) w nakielskiej komendzie swoje święto obchodzili pracownicy cywilni. Komendant nadkom. Dariusz Stoński, podziękował cywilom za trud i zaangażowanie włożone w codzienną pracę.
-
Policjanci z Nakła zlikwidowali domową plantację marihuany
Zarzuty uprawy i posiadania marihuany usłyszał 18-letni mieszkaniec gminy Mrocza, po tym jak w użytkowanych przez niego pomieszczeniach policjanci znaleźli kartony w których hodował rośliny konopi. Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia.
-
Dzieci w odwiedzinach u policjantów
Nakielskich policjantów odwiedziły dzieci z Przedszkola w Występie. Przedszkolaki miały okazję zwiedzić komendę i z bliska przyjrzeć się pracy funkcjonariuszy. Przewodnikiem maluchów była sierż. Zofia Wrzeszcz.
-
Serduszko ma przypominać kierowcom o bezpiecznej jeździe
Od 1 sierpnia br. trwa wspólna kampania społeczna policji i Fundacji PZU pn.: „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Symbol kampanii – serduszka wręczali kierowcom policjanci z Nakła.
-
Odblaskowo w szkole w Sipiorach
Odblaskowe kamizelki rozdawali uczniom Szkoły Podstawowej w Sipiorach nakielscy policjanci. Spotkanie w szkole było też okazją do przeprowadzenia pogadanek profilaktycznych na temat bezpieczeństwa.
-
Znaleziony telefon czeka na właściciela w szubińskim komisariacie policji
Policja informuje, iż w dniu 31 października 2014 roku do szubińskiego komisariatu policji zgłosiła się kobieta, która na targowisku miejskim w Szubinie przy ulicy Winnica znalazła telefon komórkowy marki Samsung.
Właściciela bądź ...