Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
„Trzeźwy kierujący” na drogach powiatu nakielskiego
Ponad 3 tysiące kierowców skontrolowali wczoraj (28.07) na terenie powiatu nakielscy policjanci. Spośród kontrolowanych aż siedmiu kierowców było pod działaniem alkoholu.
-
Kompletnie pijany kierowca ciężarówki
Dwa lata więzienia i utrata prawa jazdy grożą 43-latkowi, który kompletnie pijany kierował ciężarówką. Nieodpowiedzialnego kierowcę zatrzymali policjanci w podszubińskim Wąsoszu, a informację o tym, że może on być nietrzeźwy ...
-
Jubileusze w nakielskiej komendzie
Wczoraj (29.07) policjanci z nakielskiej komendy obchodzili jubileusze pracy zawodowej. Wyróżnieni otrzymali z rąk Komendanta listy gratulacyjne, symboliczne upominki oraz życzenia dalszych sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.
-
W Szubinie na ul. Kochanowskiego znaleziono walizkę
W Szubinie na ul. Kochanowskiego odnaleziono walizkę koloru czarnego z zawartością. Walizka jest do odbioru w szubińskim komisariacie.
-
Nielegalna motocyklowa przejażdżka
Do sądu dla nieletnich może trafić sprawa 16-letniego motocyklisty, którego wczoraj (23.07) zatrzymali nakielscy policjanci. Nieletni nie dość, że wybrał się na motocyklową przejażdżkę bez uprawnień to na dodatek zabrał ze sobą ...
-
Zagubione klucze czekają na właściciela w nakielskiej jednostce policji
W Nakle przy ulicy Krzywoustego znaleziono pęk kluczy.
-
W Nakle na ul. Dolnej znaleziono rower
W Nakle na ul. Dolnej odnaleziono rower koloru czerwono-czarnego. Rower czeka na właściciela w nakielskiej komendzie.
-
Msza Święta w intencji policjantów i ich rodzin
Corocznie nakielscy policjanci w ramach Powiatowych Obchodach Święta Policji uczestniczą w Mszy Świętej. Msza za policjantów została odprawiona w niedzielę (20.07.14) w Parafii pw. Św. Wawrzyńca w Nakle.
-
Policjanci z Nakła uroczyście obchodzili swoje święto
W miniony weekend w Kcyni nakielscy policjanci obchodzili swoje święto. Po uroczystościach przyszedł czas na festyn i wspólną zabawę z mieszkańcami powiatu.
-
Półkolonie z policjantami
Również w wakacje policjanci z Komendy Powiatowej w Nakle pamiętają o bezpieczeństwie dzieci. Tym razem mundurowi odwiedzili uczestników półkolonii organizowanych w Szkole Podstawowej w Dębowie.