Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Bezpieczne zakupy internetowe
Coraz częściej zdarza się, że do nakielskiej komendy zgłaszają się osoby, które padły ofiarą oszustw za pośrednictwem Internetu. Aby się przed nimi ustrzec należy przestrzegać kilku ważnych zasad.
-
Dzielnicowy na spotkaniu w szkole
Wczoraj (30.09) w Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle odbyło się spotkanie dzielnicowego asp. Dariusza Vollmüllera z dziećmi z najmłodszych klas. Policjant przypominał maluchom podstawowe zasady bezpieczeństwa.
-
Policjanci w szkole Podstawowej Nr 4 w Nakle
We wtorek (24.09) policjanci z nakielskiej komendy odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Nakle. Funkcjonariusze opowiadali dzieciom o bezpieczeństwie na drodze. W spotkaniu udział wzięło łącznie 290 dzieciaków.
-
Kolejny sukces nakielskich funkcjonariuszy
Policjanci z Nakła zatrzymali 22- latka, który posiadał ponad 100 g marihuany. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.
-
Mali goście w nakielskiej komendzie
Wczoraj (23.09) z wizytą do nakielskich policjantów przybyły dzieci z Przedszkola Katolickiego w Nakle nad Notecią. „Promyczki” bawiły się w policjantów oraz poznawały ich pracę.
-
Tragiczny wypadek w Starym Jarużynie
Dzisiejszego dnia (22.09) w godzinach popołudniowych w miejscowości Stary Jarużyn doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Śmierć na miejscu poniosło dwóch mężczyzn.
-
STOP ! UWAGA! NIEBEZPIECZNIE! ZASAD NAUCZ SIĘ KONIECZNIE!
Dzielnicowy asp. Adam Piecuch z Komisariatu Policji w Szubinie odwiedził najmłodszych uczestników ruchu „Motylki” z Rynarzewa.
-
Jubileusz pracy zawodowej w nakielskiej komendzie
Dzisiejszego dnia (18.09) dwoje pracowników Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią obchodziło jubileusz 30 lat pracy zawodowej.
-
Maluszki odwiedziły policjantów
Do nakielskich policjantów przybyła nietypowa wycieczka. Maluchy ze Szkoły Podstawowej w Dębowie zwiedzały komendę i z bliska przyglądały się pracy funkcjonariuszy.
-
Popijał sobie w trakcie przejażdżki rowerem
Wczoraj (08.09) w Samostrzelu, mroteccy policjanci zatrzymali pijanego rowerzystę. Mężczyzna spokojnie przejechał rowerem koło policjantów popijając sobie piwo, okazało się, że miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu.