Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Okradli współpracowników
Wczoraj (22.07) kryminalni z Kcyni zatrzymali dwóch mężczyzn, których tak bardzo zmęczyła praca w sadzie, że wracając z niej, postanowili ukraść rowery pozostawione przez innych pracowników. Złodziejom grozi 5 lat więzienia.
-
Mroteccy policjanci na półkoloniach
W miniony piątek (19.07) policjanci z Mroczy spotkali się z dziećmi biorącymi udział w półkoloniach w Dębowie. Mundurowi opowiadali jak bezpiecznie spędzać wakacje.
-
Znakowanie rowerów
Komenda Powiatowa Policji
w Nakle nad Notecią
zaprasza na bezpłatne znakowanie rowerów -
Odpowiedzą za usiłowanie włamania do auta i inne przestępstwa
Dwóch młodych mieszkańców Nakła zostało zatrzymanych w miniony wtorek (16.07), kiedy usiłowali włamać się do zaparkowanego na ul. Gimnazjalnej auta. Później okazało się, że obaj mają na sumieniu również inne przestępstwa.
-
Nakielski dzielnicowy mł. asp. Damian Moczadło drugim Najpopularniejszym dzielnicowym 2013
Wczoraj (16.07) rozstrzygnięto plebiscyt „Najpopularniejszy Dzielnicowy 2013”. Zaszczytne drugie miejsce w plebiscycie zajął dzielnicowy z Nakła – mł. asp. Damian Moczadło.
-
Pijany rowerzysta spowodował kolizję drogową
Wczoraj (18.07) w Potulicach pijany rowerzysta spowodował kolizję drogową. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna kierował jednośladem wbrew wyrokowi sądu. Teraz przyjdzie mu się z tego tłumaczyć.
-
Butelkowi złodzieje zatrzymani na gorącym uczynku
Co najmniej 5 lat więzienia grozi trzem mężczyznom, którzy ukradli skrzynki z butelkami z terenu punktu handlowego w Szubinie.Wczoraj (16.07) na gorącym uczynku kradzieży zatrzymali ich szubińscy policjanci.
-
Policja przypomina, że okazja czyni złodzieja.
Chwila nieuwagi w sklepie wystarczy, aby paść ofiarą złodzieja, dlatego też, nakielscy policjanci apelują o ostrożność i niepozostawianie bez opieki portfeli, saszetek oraz torebek.
-
Wpadł dzięki anonimowemu zgłoszeniu
Dwa lata więzienia grożą 53-latkowi, którego minionej niedzieli (14.07) zatrzymali policjanci z Mroczy, kiedy pijany kierował fiatem. Zatrzymanie mężczyzny było możliwe dzięki anonimowemu zgłoszeniu jakie wpłynęło do dyżurnego policji ...
-
Pijany kierowca wiózł dziecko
Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 49-letni mieszkaniec gminy Mrocza, którego zatrzymali wczoraj (09.07) policjanci z Mroczy. Mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu i kierował autem. Na dodatek wiózł ze sobą ...