Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
32-latek spowodował kolizję i uciekł. Przyczyna takiego zachowania szybko wyszła na jaw.
Mieszkaniec gminy Nakło, kierując citroenem berlingo, potrącił przejeżdżającego krajową „dziesiątką” motocyklistę, a uciekając z miejsca, wjechał w płot przydrożnej posesji. 32-latek odpowie za jazdę „na podwójnym gazie” oraz spowodowanie kolizji w stanie po użyciu alkoholu. Grożą mu 2 lata więzienia i grzywna.
-
Pijany 38-latek quadem przewoził pasażera
Mając ponad promil alkoholu w organizmie wsiadł na quada, a żeby tego było mało na przejażdżkę zabrał pasażera. 38-latek został zatrzymany przez nakielską „patrolówkę” w Występie. Teraz czeka go sprawa w sądzie .
-
Policjanci żegnali odchodzących na emeryturę
Policjanci na uroczystym apelu pożegnali odchodzących na emeryturę, naczelnika prewencji nakielskiej jednostki oraz komendanta kcyńskiego komisariatu. Emerytom dziękowali przełożeni, podwładni i zaproszeni goście.
-
19-latek wpadł z narkotykami bo spacerował środkiem jezdni
Zarzuty za posiadanie narkotyków usłyszał 19-letni mieszkaniec Nakła, u którego w mieszkaniu policjanci znaleźli amfetaminę. Mężczyzna wpadł po tym, jak do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie, że nietrzeźwy spaceruje środkiem jezdni.
-
Znaleziono kluczyki od auta wraz z pilotem
Mroteccy policjanci poszukują osobę, która zgubiła kluczyk od auta wraz z pilotem. Zguba czeka na właściciela w siedzibie komisariatu przy ul. Sportowej 1.
-
Wakacyjne spotkanie z rodzicami
Nakielska policjantka rozmawiała z rodzicami dzieci z Ogniska wychowawczego na temat zagrożeń związanych z zagrożeniami, jakie mogą spotkać dzieci w trakcie wakacji.
-
Podczas ucieczki rozbił kradzionego mercedesa, więc kontynuował eskapadę pieszo
Szubińscy kryminalni zatrzymali 32-latka, który podejrzewany jest o kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego w powiecie wągrowieckim. Uciekając przed mundurowymi skradzionym chwilę wcześniej autem rozbił je na przydrożnym drzewie i dalej kontynuował eskapadę pieszo. Oczywiście na nic to się zdało. Dalsze czynności w sprawie prowadzić będą policjanci z Wagrowca.
-
Policjanci z Nakła uroczyście obchodzili swoje święto
Wczoraj (03.08) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią uroczyście obchodzili swoje święto. Były awanse i nagrody. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski
-
O włos od tragedii
Zarzut nieumyślnego sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, ciąży na 51-letnim dróżniku, który nie opuścił rogatek przed nadjeżdżającym pociągiem. Tylko dzięki czujności kierującej autem i maszyniście, którzy zachowali szczególną ostrożność nie doszło do tragedii.
-
Zmiana kierownictwa nakielskiej Policji
Dzisiaj w nakielskiej komendzie odbyła się uroczystość przekazania obowiązków przez Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią, który odchodzi na emeryturę. Obowiązki szefa nakielskiej komendy zostały powierzone insp. Krzysztofowi Bodzińskiemu dotychczasowemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Tucholi.