Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Dzielnicowi z Mroczy uczą jak bezpiecznie spędzić wakacje
O bezpiecznym spędzeniu wakacji rozmawiali na spotkaniach z dziećmi ze szkół podstawowych dzielnicowi z komisariatu w Mroczy. Mundurowi przypominali o zasadach, które powinien przestrzegać każdy maluch, by po udanym odpoczynku wrócić do ...
-
Odblaski i testery alkoholu dla mroteckich policjantów
Wczoraj (02.07) st. asp. Dariusz Kokoszewski z mroteckiego komisariatu spotkał się z Pełnomocnikiem Burmistrza Mroczy ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W trakcie spotkania policjant otrzymał odblaski oraz testery alkoholu.
-
O trzech piratów drogowych mniej
Aż trzem kierowcom w przeciągu trzech ostatnich dni nakielska „drogówka” zatrzymała prawa jazdy w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Nie obyło się też bez wysokich mandatów.
-
Kierowca ukarany mandatem, a pasażer trafił do zakładu karnego
Zatrzymaniem i przewiezieniem do zakładu karnego zakończyła się policyjna kontrola dla pasażera kontrolowanego przez nakielskich „patrolowców” mercedesa. Okazało się, że 24-latek był poszukiwany celem odbycia kary aresztu.
-
Uwaga na fałszywych policjantów
Tylko wczoraj (30.06) na terenie województwa kujawsko – pomorskiego policja odnotowała cztery zgłoszenia dotyczące oszustw polegających na wyłudzeniu pieniędzy od osób starszych. Oszuści ponownie podawali się za policjantów. Niestety w ...
-
Pięciu kierowców zatrzymanych podczas porannych kontroli trzeźwości
Pięciu kierowców z promilami w organizmie zatrzymali policjanci podczas działań „Trzeźwy kierujący” na terenie powiatu nakielskiego. Mundurowi skontrolowali łącznie ponad 1400 kierowców.
-
Policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców po świętach
Ponad 1,5 tysiąca kierowców skontrolowali wczoraj (29.12) mroteccy i nakielscy policjanci. Była to pierwsza od dłuższego czasu akcja, podczas której wszyscy skontrolowani kierowcy byli trzeźwi.
-
„Trzeźwy kierujący”
Dzisiaj (26.01) wczesnym rankiem na terenie powiatu nakielskiego kontrolowano trzeźwość kierowców. Spośród 2181 osób skontrolowanych 6 było pod działaniem alkoholu.
-
„Trzeźwy kierujący” na drogach powiatu nakielskiego
Dzisiaj (18.02) wczesnym rankiem na drogach powiatu nakielskiego „drogówka” i policjanci z podległych komisariatów kontrolowali trzeźwość kierowców. Spośród skontrolowanych ponad 2 tysięcy kierowców tylko jeden był pijany.
-
Nie do końca trzeźwy poranek
Aż 7 kierowców na „podwójnym gazie” zatrzymali dzisiaj (09.03) na drogach powiatu nakielskiego policjanci podczas akcji „Trzeźwy kierujący”. Łącznie skontrolowano ponad 1400 osób.