Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Kontrolowali trzeźwość kierowców
Trzeźwość ponad 1600 kierowców sprawdzili dzisiejszego poranka policjanci na drogach powiatu nakielskiego. Kontrole wykazały, że 5 kierowców wsiadło za kierownicę na tzw.: „podwójnym gazie”.
-
Jechał na „podwójnym gazie” i wpadł podczas rutynowej kontroli
Ponad półtora promila alkoholu miał w organizmie kierowca mitsubishi, którego zatrzymali policjanci z nakielskiej „patrolówki”. 59-latek wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej. Zgodnie z kodeksem karnym grożą mu 2 lata więzienia.
-
Policjanci z Nakła uroczyście obchodzili swoje święto
W poniedziałek (27.07) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią uroczyście obchodzili swoje święto. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy ...
-
Znaleziono telefon
Nakielscy policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego znalezionego na ul. Kazimierza Wielkiego w rejonie basenu i wejścia na teren ogródków działkowych. Telefon można odebrać w nakielskiej jednostce.
-
Pijany kierowca passata wpadł dzięki anonimowemu zgłoszeniu
Dwa lata więzienia grożą 50-latkowi, którego zatrzymali nakielscy policjanci, kiedy pijany kierował autem. Zatrzymanie mężczyzny było możliwe dzięki anonimowemu zgłoszeniu jakie wpłynęło do dyżurnego jednostki.
-
Przeprowadzili akcję znakowania jednośladów
Mimo że sezon rowerowy powoli dobiega końca, w powiecie nakielskim policjanci w dalszym ciągu znakują rowery. Niedawno tego typu akcję zorganizowano w siedzibie OSP w Anielinach. Działania te, mają zapobiec kradzieżom jednośladów.
-
Krótka „kariera” plantatora
Zarzuty za uprawę konopi usłyszał 21-letni mieszkaniec Szubina po tym, jak kryminalni z tamtejszego komisariatu ustalili, że niczym zawodowy ogrodnik zasadził i pielęgnuje pole z krzakami marihuany. Policjanci zlikwidowali plantację, a ...
-
Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości
2,5 roku w więzieniu spędzi 34-latek poszukiwany przez wągrowieckich policjantów, a zatrzymany dzięki ustaleniom policjantów z Mroczy. Mężczyzna już trafił do zakładu karnego.
-
Napastnicy zatrzymani
Nakielscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o rozbój. Obaj usłyszeli już zarzuty. Teraz grozi im do 12 lat więzienia.
-
Znaleziono kluczyki od auta wraz z pilotem
W Smolinikach w gminie Szubin znaleziono kluczyki od Skody. Zguba czeka na odbiór w szubińskim komisariacie.