Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Wzmożone kontrole ruchu pieszych
W dniach 16 – 20 marca br. we wszystkich gminach powiatu nakielskiego policjanci prowadzili wzmożone działania polegające na kontroli prawidłowości poruszania się po drogach pieszych. Nie obyło się bez mandatów.
-
Nakielscy i szubińscy policjanci na działaniach pn.: „Las i woda”
Policjanci z Nakła i Szubina wspólnie z podmiotami zajmującymi się ochroną terenów leśnych oraz akwenów przeprowadzili działania pn.: „Las i woda”. Akcja miała na celu wyeliminowanie zachowań niezgodnych z prawem. Nie obyło się bez ...
-
Działania „Trzeźwy kierujący” na drogach powiatu nakielskiego
Trzeźwość ponad tysiąca kierowców skontrolowali po świętach nakielscy policjanci. Spośród kontrolowanych jeden kierowca był pijany i miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
-
Etap powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym rozstrzygnięty
18 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół nr 2 w Szubinie odbył się etap powiatowy XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Tym razem najlepsi okazali się uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 z Szubina oraz Zespołu Szkół ...
-
Poświąteczny poranek jednak nie taki trzeźwy
Czterech pijanych kierowców na terenie powiatu nakielskiego zatrzymali dzisiejszego (04.05) poranka policjanci. Łącznie mundurowi skontrolowali 1404 kierowców.
-
Policjant z nakielskiej „drogówki” po raz kolejny najlepszy w województwie
Asp. Rafał Filosek z nakielskiej „drogówki” po raz kolejny został najlepszym policjantem ruchu drogowego w województwie. Swoje umiejętności zaprezentował na XXVIII eliminacjach wojewódzkich ogólnopolskiego konkursu „Policjant Ruchu ...
-
Działania „Prędkość” na terenie powiatu nakielskiego
W niedzielę i poniedziałek (17 i 18.05.15) na drogach powiatu nakielskiego policjanci prowadzili działania „Prędkość”. Poniedziałkowe kontrole prowadzone były zgodnie ze zmieniającymi się w tym dniu przepisami prawa o ruchu drogowym.
-
W mroteckiej podstawówce rozmawiano o nadchodzących wakacjach
Wczoraj (22.06) w Szkole Podstawowej w Mroczy uczniowie najmłodszych klas rozmawiali z dzielnicowym na temat zbliżających się wakacji. Podczas spotkania poruszono wiele ważnych kwestii związanych z bezpiecznym wypoczynkiem.
-
„Bliżej pasji dalej od uzależnień”
Pod hasłem „Bliżej pasji dalej od uzależnień” nakielscy policjanci zorganizowali już po raz drugi Powiatowy Multimedialny Konkurs Profilaktyczny. Przedsięwzięcie skierowane było do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ...
-
Rozmawiali na temat dopalaczy
Czym są dopalacze, jakie zagrożenia niesie ich zażywanie oraz czy nieletni odpowiadają za ich posiadanie to tematy przewodnie pogadanek zorganizowanych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubaszczu.