Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Policjanci apelują o ostrożność
Policjanci przestrzegają przed mężczyzną, który podając się za pracownika jednej z firm zajmujących się sprzedażą energii elektrycznej, gromadzi dane osobowe. Może to być próba oszustwa.
-
Zgubne przyspieszenie
Kierowca forda fiesty minął patrol „drogówki” kontrolujący prędkość i znacząco przyspieszył, czym zwrócił na siebie uwagę mundurowych. Policjanci pojechali za fordem i go skontrolowali. Okazało się, że kierowca w ogóle nie miał ...
-
Zniszczył ogrodzenie i groził siekierą
Groźby przy użyciu siekiery i zniszczenie ogrodzenia przy pomocy tego narzędzia, to zarzuty, jakie ciążą na 43-latku zatrzymanym przez policjantów z Szubina. Ze swojego zachowania podejrzany będzie tłumaczył się w sądzie. Grozi mu 5 lat ...
-
Nakielscy i szubińscy policjanci na działaniach pn.: „Las i woda”
Działania pn.: „Las i woda” przeprowadzili na terenie szubińskiej gminy policjanci z Nakła i Szubina wspólnie z podmiotami zajmującymi się ochroną terenów leśnych oraz akwenów. Nie obyło się bez mandatów.
-
„Bezpieczna droga do szkoły” z nakielską policją
Od pierwszych dni września policjanci w powiecie nakielskim prowadzą działania pn.: „Bezpieczna droga do szkoły”. Akcja ta trwać będzie przez cały rok szkolny, a ma ona na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci w drodze na zajęcia szkolne.
-
Poszukiwany listem gończym trafił do zakładu karnego
W jednym z mieszkań na terenie Nakła, dzielnicowi zatrzymali 47-latka poszukiwanego przez bydgoski sąd listem gończym. Mężczyzna już trafił do zakładu karnego.
-
Wspólne działania
Mrotecka policja wspólnie ze Społeczną Strażą Rybacką w Nakle nad Notecią na terenie akwenów gminy Mrocza przeprowadzili wspólne działania.
-
Szarżowali na drodze i stracili prawa jazdy
Tylko wczoraj (24.08), aż dwóm kierowcom policjanci z nakielskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Nie obyło się też bez mandatu i wniosku do sądu.
-
Były dzielnicowy wypatrzył pijanego kierowcę
Kierowca forda natychmiast stracił prawo jazdy po tym, jak nakielska „drogówka” skontrolowała jego trzeźwość podczas przejażdżki drogą krajową nr 10. Pijany wpadł, gdyż zapadł w pamięć byłemu dzielnicowemu, a obecnie policjantowi ...
-
Policjanci na festynie rodzinnym
Policjanci z Nakła wzięli udział w festynie rodzinnym organizowanym w Nakielskim Ośrodku Kultury. Mundurowi grawerowali rowery i prezentowali sprzęt będący na wyposażeniu policji.