Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Działania „Znicz 2015” na terenie powiatu nakielskiego zakończone.
Od piątku na terenie powiatu nakielskiego trwały działania „Znicz 2015”. Akcja zakończyła się wczoraj (02.11). W trakcie jej trwania nakielska policja odnotowała jeden wypadek drogowy i 17 kolizji.
-
Bezpieczny i widoczny pieszy
Mały element odblaskowy umieszczony na ubraniu w wielu przypadkach może uratować życie pieszego, dlatego też dbając o bezpieczeństwo tych najmniej chronionych uczestników ruchu drogowego, nakielska „drogówka” rozdaje pieszym odblaski i przypomina o obowiązku ich używania.
-
„Dopalacze kradną życie” – policjanci szkolą rodziców
Wczoraj (29.10.15r.) w Zespole Szkół w Ślesinie zostało przeprowadzone szkolenie dla rodziców na temat dopalaczy. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach ogólnopolskiej kampanii „Dopalacze kradną życie”.
-
Trzech kierowców zatrzymanych podczas porannych kontroli trzeźwości
Trzech kierowców z promilami w organizmie zatrzymali wczoraj (29.10.15r.) podczas porannych działań policjanci na terenie gminy Nakło i Mrocza. Mundurowi skontrolowali łącznie prawie 900 kierowców.
-
Strzeżmy się przed złodziejami
Nakielscy policjanci apelują do mieszkańców powiatu, aby byli ostrożni i nie wpuszczali do mieszkań osób nieznajomych, gdyż w ostatnim czasie policja dwukrotnie została powiadomiona o kradzieżach dokonanych przez osoby trudniące się handlem obwoźnym.
-
Policyjna akcja „Znicz 2015”
Od 30 października do 2 listopada 2015 na terenie powiatu nakielskiego przeprowadzone zostaną działania pod kryptonimem „Znicz 2015”. Nakielscy policjanci będą czuwali nad bezpieczeństwem użytkowników dróg, a także osób odwiedzających cmentarze.
-
Spotkanie z policjantami w szkole w Szubinie
W Gimnazjum nr 1 w Szubinie policjanci zorganizowali spotkanie dla młodzieży. Tematem spotkania była odpowiedzialność prawna nieletnich, cyberprzemoc oraz dopalacze.
-
Przedszkolaki odwiedziły nakielskich policjantów
Czterolatki z Niepublicznego Przedszkola „Donald” przyszły w odwiedziny do nakielskich policjantów. Dzieci miały okazję zwiedzić komendę i zobaczyć z bliska, jak wygląda praca mundurowych.
-
Uczniowie w Rozstrzębowie gościli dzielnicowego
Asp. szt. Marek Dubiel z komisariatu w Kcyni złożył wizytę dzieciom w Szkole Podstawowej w Rozstrzębowie. Policjant opowiadał uczniom o bezpieczeństwie i odpowiedzialności prawnej nieletnich.
-
Naraził rodzinę na niebezpieczeństwo. Usłyszy zarzuty
Zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszy 31-latek, który uderzył kierowanym autem w przydrożne drzewo. Jak się okazało w matizie jechał razem z rodziną, a zdarzenie spowodował celowo.