Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Zdarzenie drogowe z udziałem rowerzystki
Wczorajszego ranka (25.11) pomiędzy Wieszkami a Paterkiem w powiecie nakielskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki. Jego przyczyny i okoliczności wyjaśniają policjanci z Nakła.
-
Policjanci na spotkaniu w Nakielskim Ośrodku Terapii Uzależnień
Wczoraj (22.11) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle na zaproszenie Nakielskiego Ośrodka Terapii Uzależnień „Koliber” gościli w placówce.
-
Mali goście w nakielskiej komendzie
Dzisiaj (22.11) z wizytą do nakielskich policjantów przybyły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sadkach. Maluchy bawiły się w policjantów oraz poznawały ich pracę.
-
Zniszczył Toi Toia. Teraz czeka go sprawa w sądzie.
Wczoraj (21.11) nakielscy policjanci na gorącym uczynku zatrzymali mężczyznę, który niszczył ustawione na dworcu PKP toalety Toi Toi. Za takie zachowanie 40 latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat5.
-
Policyjna siłownia doposażona w nowy sprzęt
Od dzisiaj (17.11) policjanci i pracownicy cywilni nakielskiej komendy korzystać mogą z nowoczesnego atlasu do ćwiczeń. Sprzęt trafił do policjantów dzięki pomocy finansowej Banku Spółdzielczego w Nakle.
-
Odnaleziono rower
Na terenie leśnym w miejscowości Szaradowo odnaleziono rower koloru biało - różowego. Rower czeka na właściciela w szubińskim komisariacie.
-
Nakielscy policjanci prowadzą spotkania z rodzicami
Policjanci z nakielskiej komendy w dalszym ciągu prowadzą spotkania profilaktyczne z rodzicami. Ostatnio spotkania takie odbyły się w Zespole Szkół w Paterku oraz w dwóch szkołach ponadgimnazjalnych w Szubinie. Głównym tematem spotkań ...
-
Dzielnicowy zatrzymał rowerzystę, który miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu
Wczoraj (16.11) nakielski dzielnicowy w trakcie obchodu swojego rejonu zatrzymał nietrzeźwego rowerzystę. Mężczyzna miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu.
-
Kierowca audi miał w organizmie ponad półtora promila alkoholu
Wczoraj (16.11) na drodze krajowej nr 5 w Kowalewie, nakielska „drogówka” zatrzymała 42 latka, który kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem.
-
Kierował oplem będąc pod wpływem marihuany
Wczoraj (17.11) policjanci z zespołu ruchu drogowego nakielskiej komendy zatrzymali 21 latka, który kierował oplem będąc pod działaniem marihuany. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.