Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Próbowali ukraść akumulatory
Wczoraj nakielscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzny, którzy w nocy próbowali ukraść akumulatory od ciągników.
-
Nietrzeźwa wycieczka rowerowa.
W piątek (14.10) w godzinach popołudniowych w miejscowości Karnówko, policjanci z zespołu ruchu drogowego nakielskiej komendy, zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy będąc w stanie nietrzeźwości wybrali się na wycieczkę rowerem po wsi.
-
Sadkowscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę citroena
W środowe popołudnie (12.10) policjanci z Sadek zatrzymali kierowcę citroena, który miał w organizmie 0,61 promila alkoholu.
-
Wzmożone kontrole ruchu pieszych
Komenda Powiatowa Policji w Nakle nad Notecią informuje, że w najbliższych dniach na drogach naszego powiatu prowadzone będą wzmożone działania polegające na kontroli prawidłowości poruszania się po drogach pieszych.
-
Włamał się bo chciał się przespać
Nakielscy mundurowi zatrzymali 20-latka, który włamał się do zaparkowanego na ulicy „malucha”.
-
Policyjna akcja „Znicz 2011”
Od 28 października do 2 listopada 2011 na terenie powiatu nakielskiego przeprowadzone zostaną działania pod kryptonimem „Znicz 2011”. Nakielscy policjanci będą czuwali nad bezpieczeństwem użytkowników dróg a także osób odwiedzających ...
-
Był pijany, posiadał sądowy zakaz i spowodował kolizję
Wczoraj (11.10) policjanci z Kcyni w trakcie wykonywania czynności na kolizji drogowej zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który był jej uczestnikiem. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami.
-
Skradli tuje i posadzili w ogródku
Nakielscy kryminalni zatrzymali dwóch braci, którzy dzień wcześniej skradli tuje rosnące przed jedną z przychodni. Sprawcy dwumetrowe rośliny ciągnęli po ziemi, dzięki czemu ułatwili zadanie policjantom. Ślady te jak po nitce ...
-
Wypadek w Mrozowie
Wczorajszej (02.10) nocy w miejscowości Mrozowo, w powiecie nakielskim, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śmierć na miejscu poniósł pieszy.
-
Spotkanie z pierwszoklasistami w szkole w Sadkach
W czwartek (22.09) w Szkole Podstawowej w Sadkach gościli policjanci. W spotkaniu z policjantami udział wzięli pierwszoklasiści.