Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Nowy zestaw komputerowy trafił do szubińskiego komisariatu
Wczoraj (09.11) w szubińskim komisariacie odbyło się uroczyste przekazanie zestawu komputerowego. Tak wartościowy podarunek przekazał Prezes Banku Spółdzielczego w Szubinie na ręce Komendanta szubińskiego komisariatu.
-
Spotkanie z rodzicami w szkole w Turze
Dzisiaj(08.11) w Szkole Podstawowej w Turze nakielska policjantka spotkała się z rodzicami. Głównym tematem spotkania była odpowiedzialność prawna nieletnich za popełniane czyny karalne oraz profilaktyka uzależnień.
-
Policjant z „drogówki” odwiedził przedszkolaki
Dzisiaj (07.11) z wizytą u przedszkolaków z „Donalda” gościł mł.asp. Dobromir Dutkiewicz z nakielskie drogówki. Uczył maluchy bezpiecznego zachowania na drodze.
-
„Bezpieczny poniedziałek” na nakielskim przejeździe kolejowym
Dzisiaj (07.11) policjant z zespołu ruchu drogowego nakielskiej komendy wspólnie z pracownikiem Polskich Kolei Państwowych z Bydgoszczy kontrolowali przestrzeganie przepisów ruchu drogowego w obrębie torowiska.
-
Pożegnanie z mundurem
Dzisiaj (18.11) w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyło się uroczyste pożegnanie asp. sztab Janusza Latosa, który po ponad 28 latach nienagannej służby odchodzi na zasłużoną emeryturę.
-
Nakielscy policjanci z wizytą w „Puchatku”
W środę (02.11) nakielscy policjanci odwiedzili przedszkolaków z „Puchatka”. Funkcjonariusze opowiadali maluchom o służbie w policji, prezentowali policyjny sprzęt i przypominali o bezpieczeństwie.
-
Marihuana ukryta w ustach
Wczoraj ( 03.11) na jednej z ulic w Nakle, kryminalni zatrzymali 22 latka, który w ustach przenosił trzy woreczki z marihuaną. Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzut. Teraz czeka go sprawa w sądzie.
-
Złodzieje wpadli w trakcie rutynowej kontroli drogowej.
Wczoraj (26.10) policjanci z nakielskiej „drogówki” w trakcie kontroli drogowej opla ujawnili przedmioty pochodzące z kradzieży. Mężczyzn jadących corsą zatrzymali do wyjaśnienia. Po przewiezieniu do komendy funkcjonariusze w bieliźnie ...
-
Wpadł bo miał zaparowaną szybę
Dzisiejszej nocy (03/04.11) policjanci z nakielskiej „patrolówki” zatrzymali mężczyznę, który kierował fordem mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
-
Dwóch nietrzeźwych rowerzystów zatrzymanych w trakcie jednej kontroli.
W sobotę (29.10) mroteccy policjanci w trakcie jednej kontroli drogowej zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Jeden z mężczyzn miał w organizmie aż 1,64 promila alkoholu.