Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Był nietrzeźwy i spowodował zdarzenie drogowe
W piątek (30.09)w Szubinie na ul. Kcyńskiej nietrzeźwy kierowca Skody spowodował zdarzenie drogowe.
-
Nowa siłownia dla policjantów
Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią mogą już korzystać z przeznaczonej właśnie dla nich nowoczesnej i bogato wyposażonej siłowni.
-
Policja ostrzega
Nakielska policja apeluje o ostrożność, gdyż w ostatnim czasie pojawiło się zgłoszenie dotyczące prawdopodobnej próby wyłudzenia doładowania telefonicznego. Na szczęście nikt nie dał się oszukać.
-
Dzielnicowy zatrzymał na gorącym uczynku złodzieja
Dzielnicowy z posterunku w Mroczy zatrzymał na gorącym uczynku złodzieja, który chwilę wcześniej ukradł kobiecie torebkę. Mundurowy widząc biegnącego mężczyznę bez chwili namysłu ruszył za nim. Chwilę później, jak się okazało, ...
-
Spotkanie profilaktyczne z uczniami w Szkole Podstawowej w Mroczy.
Dzisiaj (28.09) policjantka z Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej wspólnie z dzielnicowym z Posterunku Policji w Mroczy przeprowadzili spotkanie z uczniami klas VI.
-
Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących
W poniedziałek (26.09) na drogach powiatu nakielskiego policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Kierowca VW Caddy miał ponad 2 promile alkoholu w organiźmie.
-
Uroczysta odprawa w komendzie w Nakle.
Dzisiaj (27.09) w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyła się uroczysta odprawa służbowa, w trakcie której Komendant Powiatowy Policji w Nakle podinsp. Andrzej Cieślik nagrodził wyróżniających się funkcjonariuszy. Nagrody ...
-
Nietrzeźwy rowerzysta
Wczoraj (20.09) po godzinie 23.00 nakielscy policjanci zatrzymali 51-latka, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało u niego prawie 1,5 promila alkoholu w organiźmie.
-
Zatrzymany po usiłowaniu kradzieży samochód
Wczoraj (20.09) prokurator zadecydował o dozorze policyjnym i zakazie opuszczania terytorium Polski dla 24-latka, który w poniedziałek (19.09) rano w Olszewce próbował ukraść samochód. Mężczyzna został spłoszony przez właścicielkę ...
-
Przedszkolaki w nakielskiej komendzie
Dzisiaj (20.09) nakielską komendę odwiedzili nietypowi goście – podopieczni Niepublicznego Przedszkola nr 6 „Słoneczko” w Nakle. Najmłodsi mieli okazję zobaczyć od środka pracę nakielskich stróżów prawa.